Anasayfa / Güncel Projeler / Kartal Moment İstanbul ne zaman teslim?

Kartal Moment İstanbul ne zaman teslim?

Moment İstanbul ödeme planı

10 bin 157 metrekare arsa üzerine yayılan Moment İstanbul projesinde daireler 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Projede konutların büyüklükleri 74 metrekare ile 314 metrekare arasında tasarlandı.


Daire fiyatları 359 bin TL’den başladığı Soğanlık Moment İstanbul iletişim için satış ofisi telefon numarası 0216 377 82 82 olarak belirtiliyor.

Kartal Moment İstanbul ne zaman teslim?

2017 yılı Mart ayında gerçekleşecek olan Kartal Moment İstanbul projesinde ortak yaşam alanları arasında cep sineması, Kids Club ve kapalı/açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, yürüyüş parkurları gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor.

Moment İstanbul projesi adres bilgileri kapsamında Bostancı Deniz Otobüsü’ne, Boğaz Köprüsü’ne 20 dakika, Pendik Deniz Otobüsü’ne 9 dakika, Aydos Ormanı’na 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Bağdat Caddesi’ne 15 dakika yakınlıkta bulunuyor.

100 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Moment İstanbul projesinde yüzde 25 peşinatta kalan tutar için banka kredisi kullanılabiliyor.

44 katlı 2 blok halinde yükselen Moment İstanbul projesi İstanbul’un Kartal ilçesine bağlı Soğanlık bölgesinde yükseliyor. Proje AC Yapı tarafından inşa ediliyor.

Kartal Moment İstanbul nerede?
Adres: Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 Soğanlık – Kartal / İSTANBUL

Soğanlık Moment İstanbul iletişim
Tel: 0216 377 82 82
Web: www.momentistanbul.com
Pınar DOĞAN/Projeincele.com

Hakkında Pınar Doğan

İlginizi Çekebilir!

Ümraniye One Block Çakmak fiyatları!

One Block home office projesi bin 500 metrekarelik ticari alana sahip. Projede üniteler 15 farklı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir